Rakúsko - Veľká noc 2023

Objednať


Od: 15.04.2022 Do: 15.04.2022 Cena: 59 €

Heldenberg, Maissau, Tulln

Trasa: Bratislava – Heldenberg – Maissau – Klosterneuburg – Bratislava - 310 km
Odjazd o 8:00 smerom na mesto Stockerau na prehliadku atrakcií v obci Heldenberg. Spomenieme si maršála Radetzkého na mieste jeho posledného odpočinku i viacerých iných vojakov rakúskej armády. Na tom istom mieste budete obdivovať nádherné kone z Lipice ako aj kone ukryté pod kapotami približne 100 automobilových veteránov v múzeum pána Kollera.
Pri návšteve unikátneho múzea v obci Maissau si s miestnym sprievodcom pozrieme odkrytú ametystovú žilu a dozvieme sa zaujímavosti o tomto krásnom neraste ťaženom v danej lokalite. Súčasťou prehliadky je audiovizuálna prehliadka a úžasný Dom drahokamov, ktorý svojou úrovňou a zbierkou nerastov silne konkuruje Prírodovednému múzeu vo Viedni.
Mesto Tulln nie je známe len krásnou výstavou kvetín a záhrad, či ako rodisko maliara Egona Schieleho, ale pripomína sa aj v súvislosti s prítomnosťou Rimanov na tomto územi a povesťami o Nibelungoch. Tým je venovaný veľmi zaujímavý pamätník. Návrat do Bratislavy vo večerných hodinách.

Zmena programu a cien je vyhradená. CK KULTOUR nezodpovedá za presné ceny lístkov, nakoľko tieto sa môžu počas roka meniť.Nástupné miesto: Bratislava, nástupište autobusov Q pri 3 vežiach na Bajkalskej ulici

Čas odjazdu: 8:00

Cena obsahuje:
• preprava autobusom slovenského prepravcu
• vstupy do všetkých spoplatnených miest v rámci programu
• služby slovenského sprievodcu

Cena neobsahuje:

• obedy
• večere
• cestovné a úrazové poistenie

Platba: IBAN: SK60 0900 0000 0006 3481 7557 v Slovenskej sporiteľni

Poznámka pri vklade: Veľká noc 2023, meno a priezvisko účastníka zájazdu

Minimálny počet účastníkov: 20


Ak máte k zájazdu nejaké otázky, kľudne nám ich napíšte: