Pozývame vás na veľmi príjemnú ochutnávku vín v Burgenlande v obci Gols. Pravidelne sa tu prezentuje vyše 80 miestnych vinárov ponúkajúcich miestne lahodné vína. Jedná sa tu o najväčšiu koncentráciu pestovateľov hrozna a producentov vína v Rakúsku. Príďte sa uvolniť a zabaviť so svojimi priateľmi pri poháriku dobrého vína s možnosťou ochutnania miestnej kuchyne. Neoľutujete ako iní pred vami.

Termín 13.04.2019 Cena: 65

Pozývame Vás na jednodňový výlet do bývalého cisárskeho kúpeľného mesta Baden, v ktorom dodnes vládne mondénna atmosféra bohatej minulosti. Navštívime miestne adventné trhy, spoznáme historickú časť mesta a navštívime dom, v ktorom zložil svoju svetoznámu 9. symfóniu Ludwig van Beethoven. Poobede sa presunieme na krásne adventné trhy do obce Kottingbrunn konajúce sa v parku pri pôsobivom renesančnom vodnom zámku i priamo v ňom. Garantujeme spokojnosť a krásne zážitky bez veľkých tlačeníc ako napríklad vo Viedni.

Termín 07.12.2019 Cena: 27

Mesto Baden ponúka na obdiv krásne historické centrum so šľachtickými palácmi, kasínom, či budovou divadla. Návštevníkov lákajú aj známe kúpele s vodou bohatou na síru. Mesto si vybral za svoju letnú rezidenciu cisár František I. V minulosti v meste býval aj L. van Beethovena, ktorý tu zložil svoju 9. symfóniu. Baden navštívime v čase kvitnutia približne 600 druhov ruží v miestom rozáriu. Následne sa presunieme na prehliadku najväčšieho kláštora cisterciánov na svete v obci Heiligenkreuz. Zájazd ponúka mimoriadne zážitky.

Termín 30.05.2020 Cena: 33