Ponúkame Vám atraktívny jednodňový zájazd do Dolného Rakúska do obce Heldenberg, kde si pripomenieme najznámejšieho maršála rakúskeho mocnárstva i viaceré osobnosti rakúskej armády , oboznámime sa s chovom ušľachtilých koní z Lipice a pozrieme si nádherné historické vozidlá v múzeu automobilov. V obci Maissau budete žasnúť nad krásou ametystov priamo na mieste ich výskytu v skale a navštívime úžasné múzeum nerastov, ktoré svojou kvalitou i rozsahom je skutočne mimoriadne. Cestou domov si pozrieme historické centrum mesta Tulln a jeho pozoruhodnosti vrátane ojedinelého pamätníka.

Termín 10.04.2020 Cena: 58

Pozývame Vás na veľmi príjemnú ochutnávku vín v Burgenlande v obci Gols. Pravidelne sa tu prezentuje vyše 80 miestnych vinárov ponúkajúcich miestne lahodné vína. Jedná sa tu o najväčšiu koncentráciu pestovateľov hrozna a producentov vína v Rakúsku. Príďte sa uvolniť a zabaviť so svojimi priateľmi pri poháriku dobrého vína s možnosťou ochutnania miestnej kuchyne. Neoľutujete ako iní pred vami.

Termín 17.04.2020 Cena: 63

Pozývame Vás na jednodňový výlet do bývalého cisárskeho kúpeľného mesta Baden, v ktorom dodnes vládne mondénna atmosféra bohatej minulosti. Navštívime miestne adventné trhy, spoznáme historickú časť mesta a navštívime dom, v ktorom zložil svoju svetoznámu 9. symfóniu Ludwig van Beethoven. Poobede sa presunieme na krásne adventné trhy do obce Kottingbrunn konajúce sa v parku pri pôsobivom renesančnom vodnom zámku i priamo v ňom. Garantujeme spokojnosť a krásne zážitky bez veľkých tlačeníc ako napríklad vo Viedni.

Termín 12.12.2020 Cena: 27

Pozývame Vás na jednodňový zájazd na Moravu, počas ktorého navštívime najprv výstavu orchideí a sukulentov v arboréte Vysokej školy poľnohospodárskej v Brne. Následne si pozrieme zámok Rájec-Jestřebí so špeciálne pripravenou výstavou kamélií, ktorá patrí medzi najvýznamnejšie svojho druhu v Európe. V meste Blansko navštívime zámok so zaujímavou expozíciou a posledným bodom programu bude exkurzia v pivovare Černá Hora, ktorý vyrába niekoľko druhov vynikajúceho piva i nealkoholických nápojov. Uplynulý víkend sme boli bez problémov so skupinou turistov na Morave a radi by sme ponúkli v týchto časoch zaujímavé miesta na návštevu, kedy tam nechodí veľa ľudí.

Termín 13.03.2020 Cena: 50