Rakúsko - ochutnávka vína v Gols

Objednať


Od: 07.04.2024 Do: 07.04.2024 Cena: 69 €

Ochutnávka vín v Gols

Pozývame Vás na jarnú ochutnávku vín do obce Gols v Burgenlande pri Neziderskom jazere neďaleko hraníc so Slovenskom. Táto malebná obec má približne 3.700 obyvateľov, pôsobí tam však vyše 110 vinárov, ktorí predstavujú najväčšiu koncentráciu vinárov v Rakúsku. Tento rok na jar sa na voľnej degustácii so svojim sortimentom predstaví vyše 80 vinárov, u ktorých môžete ochutnávať lahodné vína za paušálny poplatok 60 eur na osobu. V tomto poplatku sú zahrnuté 3 poukazy na zakúpenie vína, každý v hodnote 15 eur.
Podujatie trvá 3 dni, my ho plánujeme navštíviť v sobotu 18. apríla 2020 v čase od 14:00, kedy sú otvorené pivnice jednotlivých vinárov.
Dopravu na miesto uskutočníme podľa množstva prihlásených záujemcov. Ak ich bude dostatočný počet, využijeme služby slovenského prepravcu, v prípade menšieho počtu záujemcov je možná cesta vlakom z Bratislavy do Neusiedl am See a následne využitie autobusovej prepravy zo železničnej stanice do mesta Gols.
Využite túto vynikajúcu možnosť na degustáciu kvalitných vín a na spoznanie približne 80 vinárov v susednom Burgenlande.

Zmena programu a cien je vyhradená. CK KULTOUR nezodpovedá za presné ceny lístkov, nakoľko tieto sa môžu počas roka meniť.

Stretnutie : bude určené podľa dohodnutého spôsobu prepravy
1. parkovisko za Športovou halou na Pasienkoch
2. železničná stanica Petržalka

Cena obsahuje:
• preprava autobusom miestneho prepravcu zo železničnej stanice 
• vstupenka na podujatie v cene 60 eur
• služby slovenského sprievodcu

Cena neobsahuje:
• prepravu z Bratislavy do Neusiedl am See
  stravu
• cestovné a úrazové poistenie

Platba: IBAN SK60 0900 0000 0006 3481 7557 v Slovenskej sporiteľni

Poznámka: Gols, meno a priezvisko účastníka zájazdu

Minimálny počet účastníkov: 20


Ak máte k zájazdu nejaké otázky, kľudne nám ich napíšte: