Nemecko, Erding - najväčšie kúpele sveta

Objednať


Od: 13.09.2024 Do: 15.09.2024 Cena: 385 €

Nemecko, Erdingnajväčšie kúpele sveta

1. deň: Bratislava – Bad Ischl – St. Wolfgang – Rosenheim – 520 km
Odjazd do Rakúska, cestou navštívime kúpeľné mesto Bad Ischl, kde často pobývali členovia rakúskej cisárskej rodiny, pôsobil i zomrel tam v roku 1948 rodák z Komárna, hudobný skladateľ Franz Lehár. Ďalšie zastavenie plánujeme v mestečku St. Wolfgang, kde si vychutnáme atmosféru čarovnej oblasti Salzkammergut v jesennom šate a pozrieme si miestny kostol s vzácnym vybavením. Príjazd na ubytovanie do mesta Rosenheim vo večerných hodinách.

2. deň: Rosenheim – Erding – Rosenheim – 60 km
Po raňajkách odjazd do kúpeľov v meste Erding, kde sa pomyselne prenesieme do exotickej oblasti Južného Pacifiku, do krajiny s palmami a všetkým, čo vytvára tamojšie prostredie. Celodenný pobyt v najväčších kúpeľoch sveta s celkovou rozlohou 43 ha s možnosťou využitia veľkého bazéna s umelými vlnami, 26 šmykľaviek, 25 sáun, viacerých bazénov a množstva atrakcií poskytujúcich neuveriteľné zážitky. Celý komplex je zastrešený, takže netreba mať obavy zo zlého počasia. Návrat do hotela v neskorých večerných hodinách. (R)


3. deň: Rosenheim – Altötting – Burghausen – Braunau am Inn – Schärding – Bratislava – 530 km
Po raňajkách odjazd do mesta Altötting, kde si zvonku pozrieme rodný dom Josepha Ratzingera, niekdajšieho pápeža Benedikta XVI. Následne návšteva najväčšieho hradu Európy v meste Burghausen pochádzajúceho z 13. storočia. Pokračovať budeme do Rakúska, kde si pozrieme historické centrum mesta Braunau am Inn, ktoré sa zapísalo do novodobej histórie najmä ako rodisko Adolfa Hitlera. Ďalej prehliadka mesta Schärding, ktoré má krásne historické centrum. Návrat do Bratislavy vo večerných hodinách.

Zmena programu a cien je vyhradená. CK KULTOUR nezodpovedá za presné ceny lístkov, nakoľko tieto sa môžu počas roka meniť.

Nástupné miesto: Bratislava, parkovisko pri Športovej hale na Pasienkoch

Čas odjazdu: 7:30

Cena obsahuje:
• prepravu autobusom slovenského prepravcu
• 2x ubytovanie v 3* hoteli
• 2x raňajky (R)
• vstupy do pamätihodností
• vstup do kúpelov 
• služby rakúskeho i slovenského sprievodcu

Cena neobsahuje:
• obedy
• večere
• cestovné a úrazové poistenie

Platba: IBAN: SK60 0900 0000 0006 3481 7557 v Slovenskej sporiteľni

Poznámka: Erding, meno a priezvisko účastníka zájazdu

Minimálny počet účastníkov: 16


Ak máte k zájazdu nejaké otázky, kľudne nám ich napíšte: