Nemecko - Tropical Islands, Berlin, Sanssouci

Objednať


Od: 28.05.2018 Do: 03.06.2018 Cena: 357 €

Tropical Islands, Berlin, Sanssouci

1. deň pondelok a 2. deň: Bratislava – Tropical Islands
Odjazd z Bratislavy dňa 28. mája 2018 o 23.00 z parkoviska za Športovou halou na Pasienkoch v Bratislave. Nočná jazda do Tropical Islands. Nasledujúci celý deň relax v priestoroch Tropical Island pri plávaní, pobyte v saune, nakupovaní, hraní golfu, či lietaní v balóne. Nocľah v priestoroch areálu.

3. deň: Tropical Islands – Berlin
Raňajky a pokračovanie v aktivitách v Tropical Islands. Okolo obeda odjazd do Berlína, prehliadka Olympijského štadióna a následne autobusová prehliadka mesta. Večer ubytovanie v hoteli. (R)

4. deň: Berlin 
Deň začneme prehliadkou úžasného zámku Charlottenburg Schloß, pokračujeme na Adenauerplatz a odtiaľ peši po známom bulvári Kurfürstendamm, kde si pozrieme niekdajší najväčší obchodný dom Európy nazývaný KaDeWe, symbol západnej časti mesta. Návšteva úžasnej ZOO v rozsahu 3 hodín s možnosťou obeda. Následne presun k Víťaznému stĺpu, ďalej k budove Berlínskej filharmónie a fotenie pri Brandenburgskej bráne. Peší presun na Potsdamerplatz, spomienka na kruté rozdelenie mesta. Chvíľe voľna v Sony Centre a Mercedes Centre. Presun na ubytovanie a nocľah. (R)

5. deň: Berlin
Po raňajkách odjazd k pamätníku Treptow, odtiaľ k zvyšku Berlínskeho múru, kde sa nachádza East-Side-Gallery. Presun k štvrti Nicolaiviertel, námestiu Alexanderplatz a prehliadka najstaršieho kostola mesta Marienkirche. Voľno na obed a nákupy. Návšteva Bode Museum na Ostrove múzeí, ktorý je pod ochranou UNESCO. Peší presun po ulici Unter den Linden popri Humboldtovej univerzite, zastavenie sa na historickom námestí Gendarmenmarkt. Prehliadka Reichstagu o 18.30, prechod na prehliadku modernej železničnej stanice. Ubytovanie v hoteli. (R)6. deň: Berlin – Sanssouci
Ráno odjazd do 40 km vzdialeného mesta Postupim na prehliadku nádherného areálu zámku Sanssouci slúžiacemu ako rezidencia pre Friedricha II. Veľkého. V cene celodennej prehliadky je niekoľko zámkov, galéria, rímske kúpele, mramorový palác a iné pozoruhodnosti. Po prehliadke zámkov krátka prehliadka mesta Postupim a odjazd na Slovensko vo večerných hodinách.

7. deň: Postupim - Bratislava
Príjazd na Slovensko skoro ráno.

Nástupné miesto : Bratislava, parkovisko za Športovou halou na Pasienkoch

Čas odjazdu : dňa 28.5.2018 o 23:00

Čas príjazdu: dňa 3.6.2018 cca o 6:00

Cena obsahuje:
- prepravu autobusom slovenského prepravcu na celej trase
- skupinová kombi vstupenka do Tropical Islands v hodnote 58,50 eur
- 1x ubytovanie v areáli Tropical Islands v Regenwald-Camps
- 2x ubytovanie v 3* hoteli v Berlíne
- 3x raňajky (R)
- služby slovenského sprievodcu

Cena neobsahuje:

- obedy a večere
- poplatky za ostatné skupinové vstupy vo výške cca. 60 eur
- cestovné a úrazové poistenie

Platba:
IBAN SK6009 000 000 000634817557 v Slovenskej sporiteľni

Poznámka: Tropical Island, meno a priezvisko účastníka zájazdu

Minimálny počet účastníkov: 26
 


Ak máte k zájazdu nejaké otázky, kľudne nám ich napíšte: